BMK NATUREL&GeeMukoo


BKM NATUREL&GeeMukoo

Blog kampanyası günlerine yepyeni bir kampanya ile tekrar merhaba diyorum arkadaşlar:)

BKM NATUREL ailesine ilgilerinden dolayı teşekkürlerimi sunarım. Bu kampanya da bay veya bayan herkesin kullanması gereken ve ihtiyaç duyduğu ayrıca insanın olmazsa olmazlarından olan bir ürünü tanıtıcağız.

Aşağı yukarı herkes ömründe bir kez de olsa saç dökülme problemini yaşamıştır. Bu nedenle önce saç neden dökülür bu konu hakkında sizi bilgilendirmek istedim.

SAÇ NEDEN DÖKÜLÜR :
Tarih boyunca saçın yapısı insanlar için ciddi bir merak konusu olmuştur.Saç telinin uzaması ve dökülme şekli her geçen gün daha çok anlaşılmaya başlanmıştır.Son bulgular,saç köküne ulaşan vitaminlerin ,amino asitlerin , eser elementlerin ( Bakır,Çinko,Sülfür gibi ) ve androjen hormonların özellikle de testesteron miktarının saçın gelişiminde önemli rolü olduğunu ortaya koymuştur.

Saç dökülmesi , 5-redüktaz enziminin tetiklediği Dihidrotestosteron (DHT) hormonu,Çevresel faktörler ve stres gibi bir çok etkiye bağlı olarak saç üretim mekanizmalarının hızla dinlenme fazına ( telojen ) geçmesi ve dökülen saç sayısının artması, bunun yanında yeni saç hücresi oluşumunda yavaşlama ile kendini belli eder.

Öncelikle alın bölgesinde M harfi şeklinde ortaya çıkar ve zamanla yan bölgeler hariç tüm saçlı deriyi kapsar.Eğer gereken topikal önlemler zamanında alınabilirse bu süreç yavaşlar. Günümüzde, dermatoloji , farmakoloji , moleküler biyoloji ve genetik bilimlerinin saç dökülmesi üzerine son derece etkili çözümler üretebildiğinin unutulmaması gerekir.

Saç dökülmesi hem erkeklerde hem kadınlarda görülebilir.Ancak hiç kuşkusuz daha çok erkeklerin yaşadığı bir problemdir.Saç dökülmesinin tedavisine geçmeden önce dökülmenin tipi bir uzman hekim tarafından incelenmelidir.Zira,bir çok hastalık,hormonal,metabolik ve besinsel etkiler de saç dökülmesine yol açabilir.

Henüz geç kalmadan kullanabileceğiniz, saç dökülmelerinizin önüne geçebileceğiniz ve saç dökülmesi sorununu yaşayan herkesin beğeneceği bir ürün hediye edeceğiz.

BKM NATUREL KOZMETİK :

BMK Naturel Ürünler 2009 yılında kurulmuş, internet üzerinden Türkiye'nin her yerine hizmet ulaştırmayı hedefleyen bir işletmedir.

Kurulduğu günden itibaren her geçen gün biraz daha büyümekte ve e-ticaret sektöründe insanların güvenini kazanmayı başarmıştır.

Bünyesinde 11 çalışanı bulunan BMK, ürün pörtföyündeki titizliğini insan kaynaklarında da uygulamayı başarmıştır. Alanında eğitimli çalışanlarıyla profesyonellikten ödün vermeden ama hep amatör ruhunu koruma çabası içerisindedir.

BMK Naturel bünyesinde 8 adet e-ticaret sitesi bulunmaktadır. BMK olarak tüm web sitelerinde müşterilerine sınırsız hizmet anlayışı ile 7/24 msn, telefon ve e-mail desteği ile hizmet vermektedir.

BMK olarak çalışma politikamız; öncelikle satışını yapmakta olduğumuz ürünler insan sağlığını ilgilendiren gerek dermotolojik gerek se bitkisel sağlık ürünleri olduğundan kesinlikle insan sağlığını tehlikeye atacak ürünlerin satışını yapmamaktır. İşletme olarak elbette her işletme gibi kâr amacı gütmekte ancak para kazanırken "insanların sağlığıyla oynayarak değil, insanların sağlıklarını destekleyici ürünler satma çabası içerisinde" bir işletme politikası izlemektedir.

Bitkisel ve % 100 doğal ürünler: Cilt bakım ve cilt onarıcı ürünler, bitkisel gıda takviyeleri, cinsel ürünler, zayıflama ürünleri Vee daha pek çok ürün için siteyi ziyaret etmenizi isteriz ..

http://www.bitkiselkozmetik.net

Hediye edeceğimiz ürün hakkında:


Herşeyden önce ilk defa bir şampuan ve serum ikisi bir arada tek bir kutu içersinde sizlere gönderilmektedir. Ürünün satış fiyatı 55,00 TL. olup, şu anda kampanyası olduğundan 30,00 TL. dan satılmaktadır.

Dermoday Anti Hair Loss Serum and Shampoo, sağlıklı saç yapısının oluşmasına ve bu yapının korunmasına yardımcı olmak amacıyla özel olarak formüle edilmiş bilimsel ve bitkisel bir ürün kombinasyonudur. Serum ve şampuandan oluşmaktadır.

Dikkatli ve düzenli kullanımla günde sadece birkaç dakikanızı ayırarak kısa sürede saç dökülmesi karşıtı olumlu etkilerini görebileceğiniz pratik ancak son derece güçlü bir yapıya sahiptir.Aynı zamanda yoğun bakır peptid içeriği ile de eşsiz bir ileri teknoloji ürünüdür.

Dermoday Anti Hair Loss Serum and Shampoo öncelikle saç kaybına neden olan ana faktörleri hedefler.

Dermoday Anti Hair Loss ürün kombinasyonu Şampuan ve Serumdan oluşmaktadır , 2 ürün birarada ve % 50 indirimli olarak tanıtım fiyatıyla piyasaya sürülmektedir. Ürün grubu Ortalama 2-3 aylık kullanım için yeterlidir.

Dermoday Anti Hair Loss Serum and Shampoo,saçın nemini ve dayanıklılığını artırarak çevresel faktörlere karşı yüksek koruma sağlarken size de daha önce yaşamadığınız bir temizlik duygusunu yaşatır.


TÜM SAÇ TİPLERİ İÇİN UYGUNDUR.
ŞAMPUAN 300 ml ve SAÇ SERUMU 100 ml dir.


Kampanya şartlarımız şöyle:

*blog izleyicim olmanız

*kampanyayı blogu olanlar blogunda blogu olmayan arkadaşlar ise facebook adresinde paylaşsın.


*http://www.facebook.com/pages/BMK-NATUREL-KOZMETIK/123002084401558?ref=sgm katılmanız ve arkadaşlarınızı davet etmeniz.

*Sayfayı beğenenlerin [ http://... ] işareti içindeki aşağıdaki mavi renkli metni koplayıp yapıştırdıktan sonra paylaşsın.

*[ http://geemukoo.blogspot.com/2010/07/bmk-naturel.html tarafından BMK Naturel Kozmetik için düzenlenen http://bitkiselkozmetik.net Kampanyası-1 ......... ]

* Kampanyası-1'den sonra ........... işaretli yere facebook adınızı yazınki arkadaşlarınız üye olurken sizin adınızla üye olsun. Böylece sizin üzerinizden kaç arkadaşınızın üye olduğunu hem siz hem de kampanyaya katılanlar canlı olarak takip edebilsinler.

* Amacımız haksızlığa meydan vermeden kim daha çok sayfanın beğenilmesini sağlarsa hediye ona gönderilecektir.

*yorum kısmında kampanyayı duyurduğunuz link facebook bilginiz ve davet ettiğiniz arkadaş sayısını mutlaka belirtiniz.


*Katılım sayısında beklenin üzerinde artış olduğu takdirde hediye 2 kişiye verilebilir bunu göz önünde bulundurarak katılmanızı isterim.

Kargo firmaya aittir

*Kampanya başlangıç tarihi: 16 Temmuz 2010 saat 24:00'ten

*Kampanya bitiş tarihi: 07 Ağustos 2010 saat 24:00'e kadar

*Kampanyadan hediye kazananların isimleri 10 Ağustos 2010 tarihinde yayınlanacaktır.

*Kampanya sonuçlarına 14 Ağustos 2010 tarihine kadar itiraz edilebilecek, ancak son karar BMK Naturel Kozmetik tarafından verilecektir.

*Hediyeler 16 Ağustos 2010 tarihinde kargoya teslim edilerek gönderilecektir.

Katılan herkese teşekkür eder, bol şanslar diliyorum !....

Asil adımlar çekiliş sonucu


ilk kampanyamın çekilişi :)
Asil Adımlar ile birlikte gerçekleştirdiğimiz blog kampanyamızın sonuna geldik arkadaşlar.
Göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı hepinize çok çok teşekkür ederim.
Ve benimle birlikte çalışmak isteyen Asil Adımlara Yeşim Hanıma bir kez daha teşekkür edeyorumm..
Gelelim kampanyamıza
Kampanyamıza 75 yorum yapıldı
Ancak sevgi128 nickli arkadaşımız 2 defa yorum bıraktığı için sadece 1 tanesini geçerli saydık
Katılan arkadaşlar sırasıyla aşağıdaki gibidir..

1.gülümser

2.pınar

3.ozlemce

4.diazem

5.hacerelçi

6.ereknur

7.cangz

8.aynalar_xxx

9.şeyda

10.zeynep78

11.gulnaz9

12.neseege/Neşe Kılavuz

13.erva hatun

14.nihan

15.esra ergen

16.canan

17.sebnemdenmotifler

18.nilüfer

19.gulininpenceresi

20.ece

21.zeynep

22.agonya82

23.jasmin

24.hülyaca

25.nuray.uzunc

26.derya

27.cicikan

28.hulia4

29.rumeysam

30.sena

31.derya

32.sevgi128

33.paşam41

34.özlem

35.melek

36.binnaz34

37.duygu

38.nursen

39.suzan7814

40.makyajsubject

41.galadriel79

42.nisan

43.yelda aksu

44.dduygu22

45.ekici.nuran

46.uğurböceği

47.barbie06

48.emine

49.elif_asosyal

50.Sena

51.gülsüngül

52.kampanyasever

53.andre300

54.tugcekaragoz

55.gulbin_arikan

56.özlem

57.seda

58.sibel çıracı

59.serap.ebik

60.pötüş

61.hatice

62.aysu gevrekci

63.ageyle annesi

64.dogam

65.reyhane

66.es_rachel8

67.eslemce

68.yasemin_baglan

69.elcincin

70.banu

71.~esra

72.prences

73.cukulata.alba

74.fatma özdemir


Çekilişi Random.org ile yaptık ve 65. yorum sahibi arkadaşımız reyhane kazandı..Tebrik ediyorum kenisini. ve iletişim bilgilerini geemukoo@hotmail.com adresine 2 gün içinde mutlaka göndermesini bekliyorum.


yedek olarak ise 34.yorum sahibi arkadaşımız seçilmiştir.