Fulser Kozmetik/Tresan&GeeMukoo

Yepyeni kampanyamla tekrar herkese merhaba diyorum:)
Çok beğeneceğiniz bir hediye ile karşınızdayım.
Fulser kozmetik ve Serdar Bey'e teşekküürlerimi sunuyorum:)
Başlıyalım o zamannn..

1995 yılında kurulan Fulser Ecza Sanayi,ASAM GmbH ‘ın Türkiye,Rusya,Türki Cumhuriyetleri ve Ortadoğu ditribütörüdür.Arge ye önem veren ve üretiminde bitkisel ana etken maddeleri,yüksek teknoloji ile birleştirerek kullanan bir firmadır.Yaklaşık 2000 yıl önce yaşamış olan büyük tabiat bilgini PLINUS SECUNDUS ''HER DERDİN BİR BİTKİSEL DEVASI VARDIR,MESELE ONU BULMAKTIR'' demiş.Fitoterapi çok eski dönemlerden beri kullanılan,günümüzde destekleyici tıp olarak önem kazanan bir bilim dalıdır.Bitkisel etken maddelerin ,laboratuar ortamında daha iyi şartlarda analizleri yapılmaya başlanınca ,kozmetik sektörü bundan yararlanıp FİTOKOZMETİK ürünlerin üretimini ön plana çıkarmıştır.


Isırgan Otu
Çok eski zamanlardan beri sağlıklı yaşamak için kullanılan bir bitkidir. Hatta ülkemizde "Sağlıklı yaşamak istiyorsan, yılda en az bir defa ısırgan yemek gerekir " şeklinde bir inanç da bulunmaktadır .
Yeryüzünün hemen her bölgesine yayılmış 500’ e yakın ısırgan türü bulunmaktadır . Bitkinin bilimsel adı "Urtica dioica" dır. "Urtica" kelimesi Latince "Urere: Yakmak, Uro: Yakarım" kelimesinden türemiştir. Bitki ile temas edildiğinde, tüylerde bulunan maddelerden dolayı, deri adeta yanar, allerjik reaksiyonlar meydana gelir .

Ülkemizde 5 türü bulunur: Bunlardan en yaygın olanı ve en çok kullanılanı "Urtica dioica" dır. Ülkemizde "Urtica urens" bilimsel isimli ısırgan türü de hemen hemen U. dioica'nın bulunduğu bölgelerde bulunur. Genellikle beraber toplanıp kullanılır. Isırgan Anadolu ve Trakya'da yol kenarlarında , duvar ve orman kenarlarında ve genellikle nemli yerlerde yetişir.


Hediye olarak; 1 Adet Set---TRESAN ISIRGAN OTU ŞAMPUAN 300ml (NORMAL/KURU SAÇLAR İÇİN yada YAĞLI SAÇLAR İÇİN)+1 Adet KREUTERHOF ALOEVERA BAKIM VE FİTNESS JELİ


TRESAN ISIRGAN OTU ŞAMPUAN (Brennnessel Shampoo)
( Normal ve Kuru saçlar için )

Normal ve kuru saçlar için önerilen bu bakım şampuanı,Panthenol ve Isırgan otu ekstresi ihtiva eder.Isırgan otu ekstresi,kafa derisinde kan dolaşımının uyarılıp,saç köklerinin beslenmesine ve güçlenmesine yardımcı olur.

Saçlar köklerinden beslenir. Sağlıklı ve bakımlı saç dökülmez. Özellikle yıpranmış saçlarda doğal bakım uygular ve saçlara hacim kazandırır. Uzun saçların daha kolay taranıp daha kolay açılabilmesi için tresan saç bakım kremi kullanınız.

Kullanımı: Islak saça masaj yaparak uygulayınız,bol su ile durulayınız.

KRAEUTERHOF ALOE VERA PFLEGE-UND FITNESS GEL-% 96 Aloe Vera
(Aloe Vera Bakım ve Fitness jeli) 250 ml-100 ml

KRAUTERHOF Aloe Vera Bakım ve Fitness Jeli - %96 Aloe Vera içerir.
Aloe Vera çok eski zamanlardan beri bilinen ve çok yönlü etki eden bir bitkidir. Aloe Vera farklı polisakaritler, amino asitler, vitaminler, mineraller, enzimler ve diğer içerik maddelerini içermektedir
.

Aloe Vera Bakım ve Fitness Jeli, cildi bir çok etken maddeler ile besler, cilde nem sağlar ve cildin doğal yenilenmesini desteklenmesine yardımcı olur. Aloe Vera Bakım Jeli cildin doğal gerginliğini ve yumuşaklığını korur. Kraeuterhof Aloe Vera Bakım ve Fitness Jeli özellikle duş, spor, sauna, güneşlenme ve solaryum sonrasında rahatlatır ve ferahlatır, her cilt tipi için uygundur.

Kullanımı: Cildin temizlenmesinden sonra sürülür ve hafifçe masaj yapılır.
bu güzel ürünü kazanmak için yapmanız gerekenler şöyle;

*blogumun izleyicisi olmanız.

*blogu olan arkadaşlar blogunda olmayanlar ise facebook hesabında kampanya duyurusunu yapmalı

*tresan facebook sayfasına http://www.facebook.com/group.php?gid=295895710684 katılmak *tresan reklam videosunu paylaşmak.http://www.facebook.com/video/video.php?v=10150152443460104&ref=mf
*birde sorumuz olacak.
-Tresan ürünlerinin satıldığı satış noktalarından 3 tanesini blog ismimi serdar.fulser@gmail.com adresine yazmanız.siteyi incelerseniz cevabı çok rahat bir şekilde bulacaksınız.
http://www.tresan.com/index_tr.asp

Kampanyamız 2ağustos-11 ağustos tarihlerinde geçerlidir. herkese bol şans dilerim.
GeeMukoo...